O NAS

Solid Parking specjalizuje się w obsłudze Klientów lotniska Warszawa Modlin.
Parking Modlin oferuje usługę parkowania z transferem na lotnisko. Swoja działalność rozpoczęliśmy wraz z otwarciem portu Lotniczego Warszawa-Modlin w 2012 roku. Od tego czasu stale podnosimy jakość naszych usług i modernizujemy naszą firmę. Parking posiada miejsca postojowe na profesjonalnie utwardzonym i zabezpieczonym terenie, w bliskiej okolicy lotniska w Stanisławowie.

Z naszych usług korzystają osoby parkujące auto na kilka dni, tydzień lub dwa, jak również osoby latające regularnie w celach biznesowych, lub wyjeżdżający służbowo na kilka miesięcy. Mamy elastyczny cennik, a w przypadku dłuższych lub nietypowych postojów zawsze uzgadniamy ofertę indywidualnie. 

widok na parking modlin

SOLID PARKING MODLIN

Wyróżnia nas sprawna i miła obsługa oraz wysoki poziom bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów, który gwarantuje:
– całodobowa ochrona,
– solidne ogrodzenie parkingu
– całonocne oświetlenie całego placu,
– profesjonalny monitoring kamer HD;
– usługe firmy ochroniarskiej Solid Security,
– nowoczesny system monitoringu i alarmowy,

W ramach usługi parkingowej bezpłatny transfer klientów na lotnisko Modlin (tam i z powrotem) odbywa się „na żądanie” tzn bezpośrednio po przyjeździe klienta na parking. Transport klientów wraz z bagażami odbywa się bezpiecznymi i komfortowymi busami, wyposażonym w foteliki dla dzieci.

Nasz Parking zlokalizowany jest w bliskiej odległości od terminala Lotniska Modlin (Stanisławowo koło Modlina przy drodze krajowej 62), a czas transferu wynosi 5 minut.

Nasi klienci mają dodatkowo zagwarantowaną bezpłatną pomoc w przypadku awarii akumulatora, gdyż nasz parking dysponuje profesjonalnym urządzeniem rozruchowym – szczególnie istotne w okresie jesienno-zimowym oraz przy dłuższych postojach.

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy poczekalnię wraz z toaletą oraz szybki Internet Wi-Fi na terenie całego parkingu.

Jesteśmy firmą działającą od 2012 roku dzięki czemu mamy duże doświadczenie – rodzinny charakter firmy wyróżnia wyjątkowe podejście do klienta.
Dysponujemy własnym placem
 parkingowym, dzięki czemu możemy oferować niskie ceny.

Z nami oszczędzicie Państwo czas i pieniądze. Pewnie, Solidnie – spokojna podróż bez niespodzianek!

Zapraszamy!

PARKING LOTNISKO MODLIN | SOLID PARKING
05-180 Stanisławowo
ul.Stanisławowo 10B (przy drodze krajowej 62),
gm. Pomiechówek,
pow. nowodworski
tel.: +48 531 180 180
mail: biuro@solidparking.pl