DOJAZD

PARKING LOTNISKO MODLIN | SOLID PARKING
05-180 Stanisławowo, ul.Stanisławowo 10B (przy drodze krajowej 62),
gm. Pomiechówek, pow. Nowodworski
GPS:  52°27’55.9″N 20°43’19.6″E

Wyznaczając trasę dojazdu w nawigacji Google Mapy lub Yanosik wystarczy wpisać naszą nazwę SOLID PARKING lub kliknąć w ten link DOJAZD.


Mapka poglądowa z kierunkami dojazdu na parking z poszczególnych kierunków poniżej: 

Mapa sytuacyjna naszego parkingu na Google Maps:


Trasą nr:
7
i
62

od strony Bydgoszczy, Gdańska, Olsztyna, Płocka, Torunia, Włocławka

 Mijając Lotnisko Modlin po lewej stronie należy jechać ok 2,5 km prosto, następnie na dużym skrzyżowaniu należy skręcić w lewo na kierunek Serock trasa nr 62 (na skrzyżowaniu po lewej stacja benzynowa ORLEN). Po skręceniu należy jechać cały czasu prosto, po ok. 1,5 km mijając niestrzeżony przejazd kolejowy, następnie po kilkuset metrach wulkanizację, cerkiew od której w odległości 200 metrów po prawej stronie znajduje się nasz parking – żółte ogrodzenie, żółta tablica reklamowa SOLID PARKING. W oddali widać łuk drogi w lewo, przed którym znajduje się po prawej stronie skład budowlany.

Trasą nr:
62

dla jadących z Białegostoku, Ełku, Łomży, Ostrołęki, Suwałk
Kierując się drogą na Serock, Wyszków mijamy przejazd kolejowy w Pomiechówku, następnie most, po przejechaniu których należy jechać cały czas prosto. Za ok 1,5 km za Pomiechówkiem na długim łuku w prawo należy zwolnić (miejscowość Stanisławowo), nasz parking znajduje po lewej stronie przy głównej drodze (obok składu budowlanego) – żółte ogrodzenie, tablica reklamowa SOLID PARKING.

Trasą nr:
579

dla jadących z Poznania, Łodzi, Grodziska Mazowieckiego przez Błonie
W Grodzisku Mazowiecki kieruj się na Błonie droga 579. W Błoniu na światłach skręć w lewo na Poznań, następnie w prawo na Kazuń Polski. W miejscowości Leszno jedź cały czas prosto na Nowy Dwór Mazowiecki. Po przejechaniu nad drogą S7 skręć w lewo na Nowy Dwór Mazowiecki (na drogę 85) i przejedź prosto przez mosty na Wiśle i Narwi. Na rondzie za drugim mostem jedziemy prosto, a po 600 m na dużym skrzyżowaniu skręć w prawo (na kierunek Serock na trasę nr 62). Po skręceniu należy jechać cały czasu prosto, po ok. 1,5 km mijając niestrzeżony przejazd kolejowy, następnie miniesz wulkanizację, cerkiew od której w odległości 200 metrów po prawej stronie znajduje się nasz parking – żółte ogrodzenie, żółta tablica reklamowa SOLID PARKING . W oddali widać łuk drogi w lewo, przed którym po prawej stronie znajduje się skład budowlany.

Trasą nr:
7

przez Warszawę i Łomianki
Należy kierować się na trasą nr 7 w stronę Gdańska – droga prowadzi przez m.in. przez Łomianki oraz Czosnów. Następnie w Czosnowie droga zmienia się w trasę S7, dalej prosto przez około 4 kilometry i za pierwszym wiaduktem zjedź z S7 na drogę numer 85. Kieruj się w lewo na Nowy Dwór Mazowiecki i przejedź prosto przez mosty na Wiśle i Narwi. Na rondzie za drugim mostem jedź także prosto, a po 600 m na dużym skrzyżowaniu skręć w prawo (na kierunek Serock na trasę nr 62). Po skręceniu należy jechać cały czas prosto, po ok. 1,5 km mijając niestrzeżony przejazd kolejowy, następnie miniesz wulkanizację, cerkiew od której w odległości 200 metrów po prawej stronie znajduje się nasz parking – żółte ogrodzenie, żółta tablica reklamowa SOLID PARKING . W oddali widać łuk drogi w lewo, przed którym po prawej stronie znajduje się skład budowlany.

Trasą nr:
61

od strony Warszawa – Praga (ul. Modlińską)
Jadąc ulicą Modlińską należy w Jabłonnej skręcić na Nowy Dwór Mazowiecki na trasę nr 630. Dojeżdżamy do Nowego Dworu Mazowieckiego, mijamy salon Fiata i stację BP. Następnie po ok 2-3 km skręcamy w prawo na trasę nr 85 (drogowskaz na Płock), przejeżdżamy most na rzece Narew. Na rondzie za mostem jedziemy prosto, następnie po 600 m na dużym skrzyżowaniu skręcamy w prawo na kierunek Serock na trasę nr 62 (na skrzyżowaniu po lewej będzie restauracja Borodino). Po skręceniu należy jechać cały czasu prosto, po ok. 1,5 km mijając niestrzeżony przejazd kolejowy, następnie miniesz wulkanizację, cerkiew od  której w odległości 200 metrów po prawej stronie znajduje się nasz parking – żółte ogrodzenie, żółta tablica reklamowa SOLID PARKING. W oddali widać łuk drogi w lewo, przed którym po prawej stronie znajduje się skład budowlany.